26/11/2022 at 15:23 | 2 | Juniors, Female-All -63 kg | 1 | Final | 236 | | LAT | MOČALINA Anastasija Hansu Sport Club | KLIMANTAVIČIŪTĖ Augustė Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | LTU | | 10-1 | On points | B |
26/11/2022 at 15:21 | 3 | Seniors, Female-All -67 kg | 1 | Final | 327 | | LAT | MOCALINA Anastasija Hansu Sport Club | RAAGMETS. Carmen Estonian Taekwondo Union | EST | | 12-0 | On points | B |
26/11/2022 at 15:19 | 1 | Juniors, Male-All -73 kg | 1 | Final | 136 | | LAT | GRISHKJANS Antons Jitae | BALČIŪNAS Gabijus Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | LTU | | 8-22 | On points | R |
26/11/2022 at 15:15 | 1 | Seniors, Male-All +80 kg | 1 | Final | 133.1 | | LAT | CHEMIS Ilja Jitae | GATČINS Kirils Musado | LAT | | 18-20 | On points | R |
26/11/2022 at 15:05 | 3 | Seniors, Female-All -49 kg | 1 | Final | 323 | | LAT | KOROLJOVA Anastasija Jitae | HELVIGA Viktorija. Hansu Sport Club | LAT | | 2-0 | On points | B |
26/11/2022 at 15:03 | 1 | Juniors, Female-All +63 kg | 1 | Final | 132 | | LAT | HELVIGA Viktorija Hansu Sport Club | PETROVICHA Irina Jitae | LAT | | 15-6 | On points | B |
26/11/2022 at 14:59 | 2 | Juniors, Male-All -63 kg | 1 | Final | 231 | | EST | NIITMETS Keanu Estonian Taekwondo Union | LIKOVS Dans Kristians Sport Klub Favorits | LAT | | 20-1 | On points | B |
26/11/2022 at 14:55 | 2 | Juniors, Female-All -55 kg | 1 | Final | 229 | | LAT | LEBEDEVA Rēzija Musado | SIDORENKO Anastasiia Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | LTU | | 2-13 | On points | R |
26/11/2022 at 14:53 | 3 | Seniors, Male-All -68 kg | 1 | Final | 324 | | LAT | VEINBERGS Raimonds LTKMF | BERZINS Davids OLIMPIKS | LAT | | 17-1 | On points | B |
26/11/2022 at 14:30 | 3 | Seniors, Female-All -57 kg | 1 | Final | 322 | | LTU | BRUZGELEVICIUTE Gabriele Cunamis | ULME Deina Jitae | LAT | | 0-2 | On points | R |
26/11/2022 at 13:26 | 3 | Seniors, Male-All -58 kg | 1 | Final | 319 | | LTU | URBUTIS Rokas Cunamis | DJACEKAS Danielius Cunamis | LTU | | 0-2 | On points | R |
26/11/2022 at 13:14 | 2 | Kids, Female-All A +48 kg | 1 | Final | 226 | | LAT | VILMANIETE Arita Kate DREAM TEAM | STAGE Marsella Valerija DREAM TEAM | LAT | | 8-17 | On points | R |
26/11/2022 at 13:08 | 2 | Kids, Female-All A -40 kg | 1 | Final | 225 | | LAT | SILIŅA Linda OLIMPIKS | ARTAMONOVA Anna Jitae | LAT | | 24-0 | On points | B |
26/11/2022 at 13:08 | 1 | Kids, Male-All A -36 kg | 1 | Final | 126 | | LAT | SPARNS Davis OLIMPIKS | TECIS Reinholds OLIMPIKS | LAT | | 26-1 | On points | B |
26/11/2022 at 12:44 | 3 | Kids, Female-All B -44 kg | 1 | Final | 316 | | LAT | ĀBOLIŅA Madara DREAM TEAM | FJODOROVA Lilija Hansu Sport Club | LAT | | 2-11 | On points | R |
26/11/2022 at 12:38 | 3 | Kids, Female-All B -27 kg | 1 | Final | 315 | | LAT | PEDURECA Alisa DREAM TEAM | KOKINA-ZELENKO Viktorija Jitae | LAT | | 5-23 | On points | R |
26/11/2022 at 12:38 | 2 | Kids, Female-All A -33 kg | 1 | Final | 221 | | LAT | JAKOVĻEVA Diana Musado | INDRIKONYTĖ Liepa Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | LTU | | 2-19 | On points | R |
26/11/2022 at 12:32 | 3 | Kids, Female-All B -24 kg | 1 | Final | 314 | | LAT | CHADIUK Mariana Musado | LEINBERG Linda Estonian Taekwondo Union | EST | | 16-5 | On points | B |
26/11/2022 at 12:32 | 1 | Kids, Male-All A -33 kg | 1 | Final | 122 | | LAT | KALVIS Aleksandrs OLIMPIKS | JURĀNS Reinis Musado | LAT | | 27-34 | On points | R |
26/11/2022 at 12:23 | 2 | Kids, Male-All A +48 kg | 1 | Final | 219 | | LAT | LIHAČEVS Marko-Markess K-Sport | ROMANENKO Nils Jitae | LAT | | 21-5 | On points | B |
26/11/2022 at 12:15 | 2 | Kids, Male-All A -48 kg | 1 | Final | 217 | | LAT | BAKANOVS Pjotrs Jitae | KRISTOFERS JANKOVIČS Toms Musado | LAT | | 0-7 | On points | R |
26/11/2022 at 11:59 | 3 | Kids, Male-All B -27 kg | 1 | Final | 310 | | LAT | ZHUK Dmytro Hansu Sport Club | ROMANOVSKIS Maksims Jitae | LAT | | 0-17 | On points | R |
26/11/2022 at 11:59 | 2 | Kids, Male-All A -44 kg | 1 | Final | 213 | | LAT | LOCS. Edvards Hansu Sport Club | PAIPOLS Renars DREAM TEAM | LAT | | 9-2 | Withdrawal | B |
26/11/2022 at 11:53 | 3 | Kids, Female-All B -22 kg | 1 | Final | 309 | | LAT | HMURKOVSKA Sofija Jitae | PAKALNIŅA Madara Kristena DREAM TEAM | LAT | | 18-2 | On points | B |
26/11/2022 at 11:51 | 1 | Kids, Male-All A -30 kg | 1 | Final | 117 | | LAT | GATIŅŠ Henrijs DREAM TEAM | ĀBELE Anri OLIMPIKS | LAT | | 0-22 | On points | R |
26/11/2022 at 11:49 | 2 | Cadets, Female-All +59 kg | 1 | Final | 212 | | LTU | BALSYTĖ Liepa Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | ULMANE Ruta DREAM TEAM | LAT | | 16-5 | On points | B |
26/11/2022 at 11:47 | 3 | Kids, Male-All B -30 kg | 1 | Final | 308 | | LAT | SALINS Regnars DREAM TEAM | GLARNERS Markuss DREAM TEAM | LAT | | 15-6 | On points | B |
26/11/2022 at 11:40 | 1 | Kids, Male-All A -27 kg | 1 | Final | 115 | | LAT | PROKOFJEVS Artjoms K-Sport | ĀBELE Elviss OLIMPIKS | LAT | | 13-18 | On points | R |
26/11/2022 at 11:39 | 2 | Kids, Male-All A -40 kg | 1 | Final | 211 | | LAT | SEVASTIANOVS Kirils Hansu Sport Club | KRANGA Markus OLIMPIKS | LAT | | 2-9 | On points | R |
26/11/2022 at 11:28 | 3 | Kids, Male-All B -22 kg | 1 | Final | 305 | | LAT | HMUKOVSKIS Valentīns Jitae | KOKIN ZELENKO Marks Jitae | LAT | | 10-0 | On points | B |
26/11/2022 at 11:06 | 1 | Cadets, Male-All -49 kg | 1 | Final | 111 | | LAT | TIMURS Maļusevs Sport Klub Favorits | LIKOV Nikita Sport Klub Favorits | LAT | | 4-20 | On points | R |
26/11/2022 at 10:48 | 1 | Cadets, Male-All -45 kg | 1 | Final | 109 | | LAT | LAPSINS Edgars DREAM TEAM | LAVRINENKO Sergejs DREAM TEAM | LAT | | 12-8 | On points | B |
26/11/2022 at 10:09 | 2 | Cadets, Female-All -55 kg | 1 | Final | 205 | | LAT | PIZANE Ksenija Jitae | RAGOVENKO Gaja Cunamis | LTU | | 12-17 | Withdrawal | R |
26/11/2022 at 10:08 | 1 | Cadets, Male-All -37 kg | 1 | Final | 105 | | LAT | POLIS Arturs OLIMPIKS | RAGOVENKO Mitas Cunamis | LTU | | 3-5 | Withdrawal | R |
26/11/2022 at 09:59 | 2 | Cadets, Male-All -57 kg | 1 | Final | 204 | | LAT | VAGALIS Tihons Jitae | ROBERTS Grigorievs Sport Klub Favorits | LAT | | 1-2 | On points | R |
26/11/2022 at 09:48 | 2 | Cadets, Female-All -51 kg | 1 | Final | 203 | | LAT | KIRILINA GUTMANE Sofja DREAM TEAM | BALANDA Justīne DREAM TEAM | LAT | | 12-0 | On points | B |
26/11/2022 at 09:39 | 2 | Cadets, Male-All -65 kg | 1 | Final | 202 | | LAT | VEINBERGS Airons Martins LTKMF | HOPS Roberts DREAM TEAM | LAT | | 28-0 | On points | B |
26/11/2022 at 15:21 | 2 | Juniors, Female-All -63 kg | 3 | Semifinal | 233 | | LTU | BECONYTĖ Meda Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | MOČALINA Anastasija Hansu Sport Club | LAT | | 0-14 | On points | R |
26/11/2022 at 15:15 | 1 | Juniors, Male-All -73 kg | 3 | Semifinal | 133 | | LAT | VOITANS Raimonds DREAM TEAM | BALČIŪNAS Gabijus Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | LTU | | 1-14 | On points | R |
26/11/2022 at 15:09 | 2 | Juniors, Female-All -63 kg | 3 | Semifinal | 232 | | LAT | MOČALINA Vladislava Hansu Sport Club | KLIMANTAVIČIŪTĖ Augustė Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | LTU | | 0-2 | R.S.C. | R |
26/11/2022 at 15:07 | 3 | Seniors, Female-All -67 kg | 3 | Semifinal | 325 | | EST | RAAGMETS. Carmen Estonian Taekwondo Union | PALENA Laura Hansu Sport Club | LAT | | 24-0 | On points | B |
26/11/2022 at 14:49 | 1 | Juniors, Male-All -73 kg | 3 | Semifinal | 131 | | LAT | GRISHKJANS Antons Jitae | LESCHUKS Maksimilians Jitae | LAT | | 9-3 | On points | B |
26/11/2022 at 13:50 | 3 | Seniors, Male-All -68 kg | 3 | Semifinal | 321 | | LAT | GALKIN Daniil Sport Klub Favorits | BERZINS Davids OLIMPIKS | LAT | | 3-17 | On points | R |
26/11/2022 at 13:46 | 3 | Seniors, Male-All -68 kg | 3 | Semifinal | 320 | | LAT | SHOMAKHMUDOV Shoabbos Hansu Sport Club | VEINBERGS Raimonds LTKMF | LAT | | 11-17 | On points | R |
26/11/2022 at 13:36 | 2 | Juniors, Male-All -63 kg | 3 | Semifinal | 228 | | LAT | TEMPELMANIS Nikanders DREAM TEAM | LIKOVS Dans Kristians Sport Klub Favorits | LAT | | 26-41 | Points Gap | R |
26/11/2022 at 13:24 | 2 | Juniors, Male-All -63 kg | 3 | Semifinal | 227 | | LAT | MAKARENKO Daniil Hansu Sport Club | NIITMETS Keanu Estonian Taekwondo Union | EST | | 5-20 | On points | R |
26/11/2022 at 12:43 | 2 | Kids, Female-All A -40 kg | 3 | Semifinal | 222 | | LAT | ARTAMONOVA Anna Jitae | DOBELE Amanda OLIMPIKS | LAT | | 7-1 | On points | B |
26/11/2022 at 12:41 | 1 | Kids, Male-All A -36 kg | 3 | Semifinal | 123 | | LAT | LVOVS Voldemars DREAM TEAM | SPARNS Davis OLIMPIKS | LAT | | 3-24 | On points | R |
26/11/2022 at 12:31 | 2 | Kids, Female-All A -40 kg | 3 | Semifinal | 220 | | LAT | SILIŅA Linda OLIMPIKS | RUTKAITYTE Franceska Cunamis | LTU | | 31-4 | On points | B |
26/11/2022 at 12:24 | 3 | Kids, Female-All B -44 kg | 3 | Semifinal | 313 | | LAT | PONAMARJOVA Irina Jitae | FJODOROVA Lilija Hansu Sport Club | LAT | | 6-16 | On points | R |
26/11/2022 at 12:19 | 1 | Kids, Male-All A -36 kg | 3 | Semifinal | 121 | | LAT | VIESTARDS Emils Vaza DREAM TEAM | TECIS Reinholds OLIMPIKS | LAT | | 3-28 | On points | R |
26/11/2022 at 12:17 | 3 | Kids, Female-All B -27 kg | 3 | Semifinal | 312 | | LAT | KOKINA-ZELENKO Viktorija Jitae | JODŽONAITE Beāte DREAM TEAM | LAT | | 20-0 | On points | B |
26/11/2022 at 12:16 | 2 | Kids, Female-All A -33 kg | 3 | Semifinal | 218 | | LTU | INDRIKONYTĖ Liepa Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | SMETANKA Valērija Musado | LAT | | 22-3 | On points | B |
26/11/2022 at 12:15 | 2 | Kids, Male-All A +48 kg | 3 | Semifinal | 216 | | LAT | ZEILA Jegors Jitae | ROMANENKO Nils Jitae | LAT | | 0-2 | On points | R |
26/11/2022 at 12:12 | 3 | Kids, Female-All B -24 kg | 3 | Semifinal | 311 | | EST | LEINBERG Linda Estonian Taekwondo Union | KLIGULE Alicija Jitae | LAT | | 15-0 | On points | B |
26/11/2022 at 12:09 | 2 | Kids, Male-All A -48 kg | 3 | Semifinal | 214 | | LAT | KURAKO Artjom Sport Klub Favorits | KRISTOFERS JANKOVIČS Toms Musado | LAT | | 2-9 | Withdrawal | R |
26/11/2022 at 12:06 | 1 | Kids, Male-All A -33 kg | 3 | Semifinal | 119 | | LAT | MACHANOVSKIS Rolans Jitae | KALVIS Aleksandrs OLIMPIKS | LAT | | 5-20 | Withdrawal | R |
26/11/2022 at 11:56 | 1 | Kids, Male-All A -33 kg | 3 | Semifinal | 118 | | LAT | JURĀNS Reinis Musado | JONANS Sandins Jitae | LAT | | 2-0 | On points | B |
26/11/2022 at 11:52 | 2 | Kids, Male-All A +48 kg | 3 | Semifinal | 215 | | LAT | SMIRNOVS Artjoms Jitae | LIHAČEVS Marko-Markess K-Sport | LAT | | 0-2 | On points | R |
26/11/2022 at 11:48 | 3 | Kids, Male-All B -27 kg | 3 | Semifinal | 307 | | LAT | BOJENKO Miroslav Jitae | ROMANOVSKIS Maksims Jitae | LAT | | 2-17 | On points | R |
26/11/2022 at 11:38 | 3 | Kids, Male-All B -27 kg | 3 | Semifinal | 306 | | LAT | KURGANSKIS Rodions Jitae | ZHUK Dmytro Hansu Sport Club | LAT | | 2-4 | On points | R |
26/11/2022 at 11:30 | 2 | Kids, Female-All A +48 kg | 3 | Semifinal | 223 | | LAT | PETROCENKO Santa DREAM TEAM | STAGE Marsella Valerija DREAM TEAM | LAT | | 0-0 | Withdrawal | R |
26/11/2022 at 11:30 | 1 | Kids, Male-All A -30 kg | 3 | Semifinal | 114 | | LAT | GRISKOVS Kristers DREAM TEAM | ĀBELE Anri OLIMPIKS | LAT | | 1-11 | On points | R |
26/11/2022 at 11:20 | 1 | Kids, Male-All A -30 kg | 3 | Semifinal | 113 | | LAT | GRUNDANS Jānis OLIMPIKS | GATIŅŠ Henrijs DREAM TEAM | LAT | | 18-31 | On points | R |
26/11/2022 at 11:12 | 1 | Kids, Male-All A -27 kg | 3 | Semifinal | 112 | | LAT | ĀBELE Elviss OLIMPIKS | ALEKSIS Pavlu K-Sport | LAT | | 13-8 | Withdrawal | B |
26/11/2022 at 11:01 | 2 | Kids, Male-All A -44 kg | 3 | Semifinal | 210 | | LAT | DUDARJONOKS Atjoms Jitae | PAIPOLS Renars DREAM TEAM | LAT | | 3-7 | Points Gap | R |
26/11/2022 at 10:56 | 2 | Cadets, Female-All +59 kg | 3 | Semifinal | 209 | | LAT | ŠIMANSKA Alina Jitae | BALSYTĖ Liepa Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | LTU | | 0-25 | On points | R |
26/11/2022 at 10:56 | 1 | Kids, Male-All A -27 kg | 3 | Semifinal | 110 | | LAT | PROKOFJEVS Artjoms K-Sport | LEINBERG Oskar Estonian Taekwondo Union | EST | | 7-2 | On points | B |
26/11/2022 at 10:41 | 2 | Kids, Male-All A -40 kg | 3 | Semifinal | 208 | | LTU | PAULIUKAITIS Ignas Cunamis | KRANGA Markus OLIMPIKS | LAT | | 1-2 | On points | R |
26/11/2022 at 10:40 | 1 | Cadets, Male-All -49 kg | 3 | Semifinal | 108 | | LAT | LIKOV Nikita Sport Klub Favorits | MEDVEDEVS Jaroslav Jitae | LAT | | 24-6 | On points | B |
26/11/2022 at 10:29 | 2 | Cadets, Female-All +59 kg | 3 | Semifinal | 207 | | LAT | ULMANE Ruta DREAM TEAM | POZHARSKA Darīja Jitae | LAT | | 24-9 | On points | B |
26/11/2022 at 10:27 | 1 | Cadets, Male-All -49 kg | 3 | Semifinal | 107 | | LAT | DMITRIJEVS Maksims Jitae | TIMURS Maļusevs Sport Klub Favorits | LAT | | 6-18 | On points | R |
26/11/2022 at 10:20 | 1 | Cadets, Male-All -45 kg | 3 | Semifinal | 106 | | LAT | GOLOVKINS Leo Hansu Sport Club | LAPSINS Edgars DREAM TEAM | LAT | | 1-27 | On points | R |
26/11/2022 at 10:02 | 1 | Cadets, Male-All -45 kg | 3 | Semifinal | 104 | | LAT | SAZONOVS Aleksejs Hansu Sport Club | LAVRINENKO Sergejs DREAM TEAM | LAT | | 5-13 | On points | R |
26/11/2022 at 09:43 | 1 | Cadets, Male-All -37 kg | 3 | Semifinal | 102 | | LTU | RAGOVENKO Mitas Cunamis | LEON Likovs Sport Klub Favorits | LAT | | 3-1 | On points | B |
26/11/2022 at 09:30 | 3 | Kids, Male-All B -22 kg | 3 | Semifinal | 301 | | LAT | HMUKOVSKIS Valentīns Jitae | ĀDAMS Kārlis DREAM TEAM | LAT | | 0-0 | Withdrawal | B |
26/11/2022 at 09:30 | 2 | Cadets, Male-All -57 kg | 3 | Semifinal | 201 | | LAT | ROBERTS Grigorievs Sport Klub Favorits | MILLERS Roberts Jitae | LAT | | 9-3 | Withdrawal | B |
26/11/2022 at 09:30 | 1 | Cadets, Male-All -37 kg | 3 | Semifinal | 101 | | LAT | POLIS Arturs OLIMPIKS | PUTNINS Markuss DREAM TEAM | LAT | | 8-4 | On points | B |
26/11/2022 at 08:42 | 3 | Kids, Male-All B -22 kg | 3 | Semifinal | 302 | | LAT | ALEINIKOVS Sergejs DREAM TEAM | KOKIN ZELENKO Marks Jitae | LAT | | 3-14 | On points | R |
26/11/2022 at 14:50 | 2 | Juniors, Female-All -63 kg | 4 | Quarter final | 230 | | LAT | MOČALINA Anastasija Hansu Sport Club | RAAGMETS Carmen Estonian Taekwondo Union | EST | | 15-1 | On points | B |
26/11/2022 at 13:47 | 1 | Juniors, Male-All -73 kg | 4 | Quarter final | 130 | | LTU | BALČIŪNAS Gabijus Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | BOGDANOVS Dzintar Jitae | LAT | | 0-0 | Withdrawal | B |
26/11/2022 at 13:42 | 1 | Juniors, Male-All -73 kg | 4 | Quarter final | 129 | | LAT | VOITANS Raimonds DREAM TEAM | IVANOVS Ilja Jitae | LAT | | 9-5 | On points | B |
26/11/2022 at 13:30 | 1 | Juniors, Male-All -73 kg | 4 | Quarter final | 128 | | LAT | IVKINS Nikita K-Sport | LESCHUKS Maksimilians Jitae | LAT | | 3-28 | On points | R |
26/11/2022 at 13:18 | 1 | Juniors, Male-All -73 kg | 4 | Quarter final | 127 | | LAT | GRISHKJANS Antons Jitae | PUTNINS Girts DREAM TEAM | LAT | | 2-0 | On points | B |
26/11/2022 at 13:07 | 3 | Seniors, Male-All -68 kg | 4 | Quarter final | 318 | | EST | NIITMETS. Keanu Estonian Taekwondo Union | GALKIN Daniil Sport Klub Favorits | LAT | | 0-2 | On points | R |
26/11/2022 at 13:01 | 2 | Juniors, Male-All -63 kg | 4 | Quarter final | 224 | | LAT | RAULS RUSLEVIČS Ričards Musado | NIITMETS Keanu Estonian Taekwondo Union | EST | | 17-22 | On points | R |
26/11/2022 at 12:53 | 3 | Seniors, Male-All -68 kg | 4 | Quarter final | 317 | | LAT | VEINBERGS Raimonds LTKMF | BOGDANOVS Dzintars Jitae | LAT | | 18-2 | On points | B |
26/11/2022 at 12:27 | 1 | Kids, Male-All A -36 kg | 4 | Quarter final | 120 | | LAT | SPARNS Davis OLIMPIKS | KRUPIAK Klimentij Cunamis | LTU | | 24-0 | On points | B |
26/11/2022 at 11:46 | 1 | Kids, Male-All A -33 kg | 4 | Quarter final | 116 | | LAT | KALVIS Aleksandrs OLIMPIKS | SALINS Martins DREAM TEAM | LAT | | 25-0 | On points | B |
26/11/2022 at 11:18 | 3 | Kids, Male-All B -27 kg | 4 | Quarter final | 304 | | LAT | GLARNERS Rinards DREAM TEAM | BOJENKO Miroslav Jitae | LAT | | 4-17 | On points | R |
26/11/2022 at 11:11 | 3 | Kids, Male-All B -27 kg | 4 | Quarter final | 303 | | LAT | PRUZOVSKIS Ričards DREAM TEAM | ZHUK Dmytro Hansu Sport Club | LAT | | 0-25 | On points | R |
26/11/2022 at 10:37 | 2 | Cadets, Female-All +59 kg | 4 | Quarter final | 206 | | LAT | STAVRO Valerija OLIMPIKS | BALSYTĖ Liepa Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | LTU | | 0-24 | On points | R |
26/11/2022 at 10:01 | 1 | Cadets, Male-All -45 kg | 4 | Quarter final | 103 | | LAT | LAPSINS Edgars DREAM TEAM | SEMJONOVS Jevgenijs Jitae | LAT | | 17-3 | On points | B |
26/11/2022 at 13:03 | 1 | Juniors, Male-All -73 kg | 10 | 1st round | 125 | | LTU | BALČIŪNAS Gabijus Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | SHOSTAKS Rustams Jitae | LAT | | 0-0 | Withdrawal | B |
26/11/2022 at 12:52 | 1 | Juniors, Male-All -73 kg | 10 | 1st round | 124 | | LAT | PUTNINS Girts DREAM TEAM | ŠAULYS Emilis Sporto Gimnazija Ir Atžalynas | LTU | | 22-1 | On points | B |