Event
Kyorugi
Status
All tournaments
Select event
Select date
20221119
Select category
All categories
 
Live Results from the selected date below, updated  CET (The venue can be in a different time zone.)
 
Drag/drop a column here to group...
Date/Time CourtCategoryRoundFight CountryChungHongCountry ResultDecision
       
19/11/2022 at 18:181Cadet, Female-A -37 kgFinal146BIHKUJACIC Laura
Novi Grad Sarajevo
JESIH Dorotea
Čigra
CRO0-0WithdrawalB
19/11/2022 at 18:021Cadet, Male-A -41 kgFinal145BIHGAČANIN Benjamin
Taekwondo Klub Sampion
MUKAČA Ahmed
Taekwondo Klub Sampion
BIH0-2On pointsR
19/11/2022 at 17:531Cadet, Male-A -37 kgFinal144CROZANOSKI Jan
Čigra
DOLIC Petar
Magone
BIH0-2On pointsR
19/11/2022 at 17:411Cadet, Male-A -33 kgFinal143CROKRALJ Mihael
Pantera
SANCHEZ JEREZ Alejandro
Hankuk C. Mancha (SPAIN)
ESP0-2On pointsR
19/11/2022 at 18:152Junior, Male-A -59 kgSemifinal240TURMUNYAS Ceyhun Can
Niksar Belediye Spor Kulubu
STURZ VUJADINOVIC Petar
TK Metalac Zagreb
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 18:124Cadet, Female-A -51 kgSemifinal441CROOSLOVAR Viktorija
TAEKWONDO CLUB FOX
MILADIN Marija
TKD MARJAN
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 18:044Cadet, Female-A -51 kgSemifinal440CROZANINOVIĆ Lana
TKD MARJAN
HAJDUKOVIC Lucija
TAEKWONDO CLUB FOX
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 17:534Junior, Female-A +68 kgSemifinal439BULBOYADZHIEVA Kalina
Hereya
PARCINA Mariela
TKD MARJAN
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:513Junior, Female-A -55 kgSemifinal345CROBUGARINOVIC Ema
TAEKWONDO CLUB FOX
CIROVIC Petra
Taekwondo Club Galeb
SRB2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:511Junior, Male-A -68 kgSemifinal144.1CROJURKIC Miro
TK Zapresic
FICKO Petar
BANIJA PANDAS
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 17:502Junior, Male-A -68 kgSemifinal238SLORASKOVIC Luka
Slovenian National Team
HUSIC Benjamin
Novi Grad Sarajevo
BIH2-1On pointsB
19/11/2022 at 17:493Junior, Female-A -55 kgSemifinal344CROKARABATIC Nika
TKD MARJAN
UGLEŠIĆ Marija
TKD MARJAN
CRO0-0WithdrawalR
19/11/2022 at 17:473Cadet, Male-A +65 kgSemifinal344.1BIHSANDIC Milan
Taekwondo Club Zvornik
BLAZANOVIC Zrin
TK DUBRAVA
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:454Junior, Female-A +68 kgSemifinal438SRBKOLUNDZIJA Jovana
TKELIT
HRVAT Amina
Taekwondo Club Bosna Visoko
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:452Cadet, Male-A +65 kgSemifinal236TUREROGLU Arda Samet
SERKAN TOK SK TUR
GRUJICIC Ognjen
Taekwondo Club Azija
SRB2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:392Cadet, Male-A -65 kgSemifinal235BIHPELEMIS Aleksa
Taekwondo Club Zvornik
MCMAHON Michael
Elite Martial Arts Academy
GBR0-2On pointsR
19/11/2022 at 17:373Junior, Female-A -52 kgSemifinal343SRBSTOJANOVIC Nina
Taekwondo Club Imperium
SAVIJA Petra
TKD MARJAN
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:363Cadet, Male-A -49 kgSemifinal336CROCURKOVIC Marin
TKD MARJAN
KOTE Atakan
SERKAN TOK SK TUR
TUR1-2On pointsR
19/11/2022 at 17:354Junior, Male-A -78 kgSemifinal437CROKOVACIC Oscar
TK Prana
MATIJAŠ Mateo
Tkd Dugo Selo
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:321Junior, Female-A -68 kgSemifinal142BIHHODZIC Nihada
Taekwondo Akademija Tešanj
JOKIC Marija
Taekwondo Club Zvornik
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:291Junior, Female-A -68 kgSemifinal141MNEBERISAJ Andela
Besa
PAUNOVIC Andrea
TK FENIKS
SRB2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:282Cadet, Male-A -61 kgSemifinal234TURASLAN Tolga Alp
SERKAN TOK SK TUR
DEMIROVIĆ Afan
Taekwondo Klub Sampion
BIH0-2On pointsR
19/11/2022 at 17:263Cadet, Male-A -57 kgSemifinal335CROPERUCIC Vid
FORTECA KORCULA (CRO)
RASETA Lazar
Taekwondo Club Galeb
SRB2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:253Junior, Female-A -52 kgSemifinal342TURDILER Ruya
TURK TELEKOM TAEKWONDO TEAM
TUKIC Mia
TKD MARJAN
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 17:191Junior, Female-A -63 kgSemifinal140SLORUDOLF Nika
Slovenian National Team
SUBOTIC Stella
TK DUBRAVA
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 17:163Cadet, Female-A -47 kgSemifinal341TURMERMEROLUK Ezgi
SERKAN TOK SK TUR
KOVAČEVIĆ Paulina
TAEKWONDO CLUB FOX
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 17:144Junior, Male-A -78 kgSemifinal436CROBRANTUŠA Roko
Susedgrad Sokol
CREASY Leo
Team Ultimate (GBR)
GBR2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:063Cadet, Female-A -47 kgSemifinal340SRBDJUROVIC Nina
TAS
ERCEGOVIĆ Marijeta
TKD MARJAN
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 17:044Junior, Male-A -73 kgSemifinal435SRBMANDIC Milos
Taekwondo Club Azija
GASHI Jon
TKD OLYMPIC ART
KOS0-2On pointsR
19/11/2022 at 16:591Junior, Female-A -63 kgSemifinal139CROLONČAR Karla
Gacka
VULAJ Aurora
Besa
MNE2-1On pointsB
19/11/2022 at 16:583Junior, Female-A -49 kgSemifinal339TURASLAN Hira Nur
SERKAN TOK SK TUR
DIMITROVA Viktoria
CONDOR 2000
BUL2-0On pointsB
19/11/2022 at 16:474Junior, Male-A -73 kgSemifinal434MNEVULETIC Vuk
Montenegro Stars
HRGOTA Leon
TKD MARJAN
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 16:471Junior, Female-A -46 kgSemifinal138SRBKUKIC Iva
TKELIT
GILLOTT Caitlin
Team Ultimate (GBR)
GBR0-2On pointsR
19/11/2022 at 16:433Junior, Female-A -49 kgSemifinal338BIHVASIC Jelena
Brcko
MARICIC Sara
TK DUBRAVA
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 16:381Junior, Female-A -46 kgSemifinal137PORBARROSO Kiara
TKD CABECEIRAS DE BASTO
EVIN Ruveyda Nur
ANKARA BUYUKSEHIR BELEDIYESI ( BOSNA OPEN )
TUR0-2On pointsR
19/11/2022 at 16:343Cadet, Male-A -49 kgSemifinal337BIHCAVALIC Eman
Taekwondo Klub Sampion
SARAC Luka Matej
Čigra
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 16:341Junior, Female-A -44 kgSemifinal136GBRMURRAY Elouise
Team Ultimate (GBR)
KONJEVIĆ Rea
TAEKWONDO CLUB FOX
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 16:324Junior, Male-A -51 kgSemifinal433CROVUCAK Mislav
ION
JUSUFGJOKAJ Benan
Besa
MNE0-0WithdrawalB
19/11/2022 at 16:211Junior, Female-A -44 kgSemifinal135GERROMMEL Johanna
BSV Friedrichshafen
GURBUZ Hayrunnisa
TURK TELEKOM TAEKWONDO TEAM
TUR0-2On pointsR
19/11/2022 at 16:104Junior, Male-A -51 kgSemifinal432SRBILIC Nemanja
Taekwondo Viner Civi
KUNT Ali Agah
TURK TELEKOM TAEKWONDO TEAM
TUR2-1On pointsB
19/11/2022 at 16:071Cadet, Female-A -59 kgSemifinal134CROMRZLJAK Ester
TK Prana
JAGIĆ Lana
TK Zapresic
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 16:004Junior, Male-A +78 kgSemifinal431SRBRADAKOVIĆ Ognjen
Taekwondo Club Azija
FORETIC Mladen
FORTECA KORCULA (CRO)
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 15:551Cadet, Female-A -59 kgSemifinal133CROBUNCIC Dalija
TKD Karlovac
HRGIC Anja
Novi Grad Sarajevo
BIH2-1On pointsB
19/11/2022 at 15:541Cadet, Female-A -44 kgSemifinal132CROLUČIĆ Ana
TKD MARJAN
VESANOVIĆ Nika
TKD Monter
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 15:464Junior, Male-A -48 kgSemifinal430SLOMOLJ Ozbolt
Slovenian National Team
HAJDUKOVIC Patrik
TAEKWONDO CLUB FOX
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 15:344Junior, Male-A -48 kgSemifinal429GBRBLUNT Owen
Team Ultimate (GBR)
STOEV Georgi
Hereya
BUL2-1On pointsB
19/11/2022 at 15:311Cadet, Female-A -44 kgSemifinal131CRODODIK Nika
Taekwondo Club DIV KNIN
ROGINIC Petra
Čigra
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 15:254Cadet, Male-A -53 kgSemifinal428CROTESKERA Mate
Taekwondo Club DIV KNIN
SUTROVIC Tarik
Novi Grad Sarajevo
BIH2-1On pointsB
19/11/2022 at 15:201Cadet, Female-A -41 kgSemifinal129SRBGARIC Tereza
TK EUROSPED
MIKULIC Anamaria
Taekwondo Club DIV KNIN
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 15:194Cadet, Male-A -53 kgSemifinal427BIHDEMIC Emin
Novi Grad Sarajevo
CRLJEN Nikola
TK Zapresic
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 15:141Cadet, Female-A -41 kgSemifinal130CRORADEK Dora
ION
LUKOVIĆ Ivana
Taekwondo Club Azija
SRB2-1On pointsB
19/11/2022 at 15:101Cadet, Male-A -45 kgSemifinal128BIHALIC Nail
Taekwondo Akademija Tešanj
NACHKOV Danail
SC Gladiator
BUL0-2On pointsR
19/11/2022 at 14:411Cadet, Male-A -45 kgSemifinal127SRBCALIJA Balsa
TAS
KURTIC Simun
TKD MARJAN
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 14:351Cadet, Female-A +59 kgSemifinal126TURYEROZ Bilge
SAKARYA ŞAMPİYONLAR GENÇLİK Ve SPOR KULÜBÜ
ŽANKO Lorena
TK Zapresic
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 14:251Cadet, Female-A -37 kgSemifinal125CROVARGA V Iktoria
ION
JESIH Dorotea
Čigra
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 17:232Junior, Female-A -59 kgQuarter final233MNEBERISAJ Andrea
Besa
KIM Nanhee
Team Korea(2022 Sarajevo, Paris)
KOR0-2SuperiorityB
19/11/2022 at 17:163Junior, Male-A -55 kgQuarter final334TURGOKALP Cuneyt
ANKARA BUYUKSEHIR BELEDIYESI ( BOSNA OPEN )
VASILIC Todor
Taekwondo Club Azija
SRB2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:132Junior, Female-A -59 kgQuarter final232SRBMARIC Ela
Taekwondo Club Azija
KOMATINA Andrea
TKD OLIMP
MNE2-0On pointsB
19/11/2022 at 17:063Junior, Male-A -55 kgQuarter final333CROBUCKOVIĆ Luka
ION
TEILMANN Anton Boesgaard
Brande TKD - Kyorugi
DEN2-0On pointsB
19/11/2022 at 16:563Junior, Male-A -55 kgQuarter final332KORKIM Min Jun
Team Korea(2022 Sarajevo, Paris)
MATUZIC Lucio
TK Prana
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 16:502Junior, Female-A -59 kgQuarter final231CROKOZLICA Nika
TKD MARJAN
JELIC Ivona
Olympic Knin
CRO0-0WithdrawalR
19/11/2022 at 16:463Junior, Male-A -55 kgQuarter final331ALBMERDANAJ Ernest
Tirana Taekwondo
HRABEC Dimitrije
Taekwondo Club Galeb
SRB2-0On pointsB
19/11/2022 at 16:402Junior, Female-A -59 kgQuarter final230GBRMCPHILLIE Neve
Elite Martial Arts Academy
STEFANOVIC Tamara
TK FENIKS
SRB2-0On pointsB
19/11/2022 at 16:363Junior, Female-A -55 kgQuarter final330BIHSAROTIC Hanadi
Taekwondo Klub Sampion
CIROVIC Petra
Taekwondo Club Galeb
SRB0-2On pointsR
19/11/2022 at 16:332Junior, Male-A -63 kgQuarter final229CROLJUBAS Mateo
Susedgrad Sokol
AGUSHI Elion
TKD OLYMPIC ART
KOS0-2On pointsR
19/11/2022 at 16:332Junior, Male-A -63 kgQuarter final228MNEVUKOVIC Mario
Montenegro Stars
JOSIPOVIĆ Leon
Tkd Dugo Selo
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 16:263Junior, Female-A -55 kgQuarter final329BIHORLOVIC Marija
Magone
BUGARINOVIC Ema
TAEKWONDO CLUB FOX
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 16:072Junior, Male-A -63 kgQuarter final227MNEKOMATINA Ognjen
TKD OLIMP
AVCI Mehmet
SERKAN TOK SK TUR
TUR2-1On pointsB
19/11/2022 at 16:012Junior, Male-A -63 kgQuarter final226BIHBEJTIC Abdulah
Olimpic Sarajevo
AHMETHODZIC Esed
Olimpic
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 15:472Junior, Male-A -59 kgQuarter final225TURCANLI Muhammet Ali
SERKAN TOK SK TUR
FLEGAR Jan
TKD JASTREB
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 15:272Junior, Male-A -59 kgQuarter final224SLOBULATOVIC Nikolaj
Slovenian National Team
KARATAS Ahmet
TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
TUR2-1On pointsB
19/11/2022 at 15:132Junior, Male-A -59 kgQuarter final223CROSTURZ VUJADINOVIC Petar
TK Metalac Zagreb
MIHAJLOVIC Vuk
TK EUROSPED
SRB2-1On pointsB
19/11/2022 at 15:122Junior, Male-A -68 kgQuarter final221BIHIBRAHIMKADIC Benjamin
Taekwondo Akademija Tešanj
FICKO Petar
BANIJA PANDAS
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 15:094Cadet, Female-A -55 kgQuarter final426CROSARIC Lea
ION
KOSTADINOVA Stanislava
SC Gladiator
BUL0-2On pointsR
19/11/2022 at 15:083Junior, Female-A -55 kgQuarter final328CROUGLEŠIĆ Marija
TKD MARJAN
HAMZIC Dzejna
Novi Grad Sarajevo
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 15:022Junior, Male-A -59 kgQuarter final222BIHADILOVIC Fahrudin
Taekwondo Club Bosna Visoko
MUNYAS Ceyhun Can
Niksar Belediye Spor Kulubu
TUR0-2On pointsR
19/11/2022 at 15:022Junior, Male-A -68 kgQuarter final220CROJURKIC Miro
TK Zapresic
BERTEK Matija
Tkd Dugo Selo
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 14:583Junior, Female-A -55 kgQuarter final327CROKARABATIC Nika
TKD MARJAN
KIM Yurin
Team Korea(2022 Sarajevo, Paris)
KOR2-0On pointsB
19/11/2022 at 14:513Junior, Female-A -52 kgQuarter final326BIHZIMONJIC Lamija
Taekwondo Club Zeljeznicar
SAVIJA Petra
TKD MARJAN
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 14:474Cadet, Female-A -55 kgQuarter final425CROJAMBREŠIĆ Sara
TK Zapresic
HREBAC Nikolina
BANIJA PANDAS
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 14:444Cadet, Female-A -55 kgQuarter final423CRORADIC Ozana
TK Metalac Zagreb
PUSARA Jovana
TKD Tigar
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 14:433Junior, Female-A -52 kgQuarter final325SRBSTOJANOVIC Nina
Taekwondo Club Imperium
CREP Nika
ION
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 14:424Cadet, Female-A -55 kgQuarter final424CROTADIC Natali
Imotski
KRONSTEIN Ira
ION
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 14:344Cadet, Female-A -51 kgQuarter final422BIHBERBIĆ Adna
Tekwondo Club Nur
MILADIN Marija
TKD MARJAN
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 14:343Junior, Female-A -52 kgQuarter final324CROTUKIC Mia
TKD MARJAN
HOY Lily
LMC Taekwondo
GBR2-0On pointsB
19/11/2022 at 14:233Junior, Female-A -52 kgQuarter final323TURDILER Ruya
TURK TELEKOM TAEKWONDO TEAM
KRAISNIK Ivana
Novi Grad Sarajevo
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 14:152Junior, Male-A -68 kgQuarter final219CROVLASTELICA Luka
Pantera
HUSIC Benjamin
Novi Grad Sarajevo
BIH0-2On pointsR
19/11/2022 at 14:141Junior, Female-A -68 kgQuarter final124SRBBOSNJAK Iva
SK.Lola
JOKIC Marija
Taekwondo Club Zvornik
BIH0-2On pointsR
19/11/2022 at 14:134Cadet, Female-A -51 kgQuarter final421CROOSLOVAR Viktorija
TAEKWONDO CLUB FOX
BAČURIN Katarina
Tkd Velika Gorica
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 14:113Cadet, Female-A -47 kgQuarter final322CROPEJNOVIĆ Sara
BANIJA PANDAS
KOVAČEVIĆ Paulina
TAEKWONDO CLUB FOX
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 13:213Cadet, Female-A -47 kgQuarter final321CROLACKOVIC Jana
Čigra
MERMEROLUK Ezgi
SERKAN TOK SK TUR
TUR0-2On pointsR
19/11/2022 at 13:124Cadet, Female-A -51 kgQuarter final420CRODELIC Ema
TKD JASTREB
HAJDUKOVIC Lucija
TAEKWONDO CLUB FOX
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 13:113Cadet, Female-A -47 kgQuarter final320CROERCEGOVIĆ Marijeta
TKD MARJAN
MAGAZIN Tena
Čigra
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 13:003Cadet, Female-A -47 kgQuarter final319SRBDJUROVIC Nina
TAS
RAKIC MOROVIC Sara
ION
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 12:594Cadet, Female-A -51 kgQuarter final419CROZANINOVIĆ Lana
TKD MARJAN
PETROVIĆ Maja
TKD Monter
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 12:591Junior, Female-A -68 kgQuarter final123CROJAGIĆ Ema
TK Zapresic
HODZIC Nihada
Taekwondo Akademija Tešanj
BIH1-2On pointsR
19/11/2022 at 12:522Junior, Male-A -68 kgQuarter final218SLORASKOVIC Luka
Slovenian National Team
DRESCHER Tim
TTM
GER2-0On pointsB
19/11/2022 at 12:514Junior, Female-A +68 kgQuarter final418BIHHRVAT Amina
Taekwondo Club Bosna Visoko
VISNJIC Emina
Olimpic Sarajevo
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 12:503Junior, Female-A -49 kgQuarter final318TURUYSAL Irem
SERKAN TOK SK TUR
MARICIC Sara
TK DUBRAVA
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 12:481Junior, Female-A -68 kgQuarter final122SRBPAUNOVIC Andrea
TK FENIKS
GRUBIŠIĆ Lea
Tkd Dugo Selo
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 12:412Cadet, Male-A +65 kgQuarter final217CROLAKATOS Jan
TKD JASTREB
GRUJICIC Ognjen
Taekwondo Club Azija
SRB0-2On pointsR
19/11/2022 at 12:403Cadet, Male-A -49 kgQuarter final317GBRCROSSLAND Ethan
Team Ultimate (GBR)
KOTE Atakan
SERKAN TOK SK TUR
TUR0-2On pointsR
19/11/2022 at 12:354Junior, Male-A -78 kgQuarter final417GBRCREASY Leo
Team Ultimate (GBR)
HIDRI Ibrahim
Tirana Taekwondo
ALB2-1On pointsB
19/11/2022 at 12:321Junior, Female-A -68 kgQuarter final121MNEBERISAJ Andela
Besa
PIDRO Sara
Bugojno
BIH2-1On pointsB
19/11/2022 at 12:254Junior, Male-A -73 kgQuarter final416CROBASIC Rok
OSVIT
GASHI Jon
TKD OLYMPIC ART
KOS0-2On pointsR
19/11/2022 at 12:231Junior, Female-A -63 kgQuarter final120CROROGINIĆ Ana
Čigra
SUBOTIC Stella
TK DUBRAVA
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 12:121Junior, Female-A -63 kgQuarter final119SLORUDOLF Nika
Slovenian National Team
KRSTINIC Anja
TK Novi Zagreb
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 11:591Junior, Female-A -63 kgQuarter final118MNEVULAJ Aurora
Besa
GRGIC Ira
Mladost
BIH2-1On pointsB
19/11/2022 at 11:544Junior, Male-A -73 kgQuarter final415SRBMILANOVIC Sergej
Taekwondo Club Imperium
MANDIC Milos
Taekwondo Club Azija
SRB1-2On pointsR
19/11/2022 at 11:481Junior, Female-A -63 kgQuarter final117BULATANASOVA Martina
SC Phoenix
LONČAR Karla
Gacka
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 11:414Junior, Male-A -73 kgQuarter final414CRODUGAC Grga
Orion
HRGOTA Leon
TKD MARJAN
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 11:391Junior, Female-A -46 kgQuarter final116TUREVIN Ruveyda Nur
ANKARA BUYUKSEHIR BELEDIYESI ( BOSNA OPEN )
KOLARIĆ Magdalena
TK Prana
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 11:334Junior, Male-A -73 kgQuarter final413MNEVULETIC Vuk
Montenegro Stars
AHMIC Rijad
Crni Labudovi
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 11:331Junior, Female-A -44 kgQuarter final115CROGRUIC Lucija
TKD MARJAN
GURBUZ Hayrunnisa
TURK TELEKOM TAEKWONDO TEAM
TUR0-2On pointsR
19/11/2022 at 11:211Cadet, Female-A -59 kgQuarter final114CROJAGIĆ Lana
TK Zapresic
ZHETCHEVA Veronika
Hereya
BUL2-0On pointsB
19/11/2022 at 11:174Junior, Male-A -51 kgQuarter final412MNEJUSUFGJOKAJ Benan
Besa
MIKLAVCIC Aljaz
Slovenian National Team
SLO2-1On pointsB
19/11/2022 at 11:064Junior, Male-A -51 kgQuarter final411CROVUCAK Mislav
ION
KETA Sead
Tirana Taekwondo
ALB2-0On pointsB
19/11/2022 at 11:051Cadet, Female-A -59 kgQuarter final113CROČIZMIĆ BORŠI Nina
TKD Monter
MRZLJAK Ester
TK Prana
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 10:594Junior, Male-A -51 kgQuarter final410CRODEVCIC Ivan
OSVIT
KUNT Ali Agah
TURK TELEKOM TAEKWONDO TEAM
TUR0-2On pointsR
19/11/2022 at 10:581Cadet, Female-A -59 kgQuarter final112BIHHRGIC Anja
Novi Grad Sarajevo
HABIJANCIC Dora
Tkd Velika Gorica
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 10:471Cadet, Female-A -59 kgQuarter final111CROBUNCIC Dalija
TKD Karlovac
SIGUT Lana
Taekwondo Club DIV KNIN
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 10:411Cadet, Female-A -44 kgQuarter final110CRODJAK Lorena
Olympic Knin
LUČIĆ Ana
TKD MARJAN
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 10:271Cadet, Female-A -44 kgQuarter final109CROMRZLJAK Rebecca
TK Prana
ROGINIC Petra
Čigra
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 10:211Cadet, Female-A -41 kgQuarter final108CROBRAČUN Dora
Tkd Dugo Selo
LUKOVIĆ Ivana
Taekwondo Club Azija
SRB0-2On pointsR
19/11/2022 at 10:131Cadet, Female-A -41 kgQuarter final107CRORADEK Dora
ION
KOBILICA Adina
TKD Akademija Jale
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 10:061Cadet, Female-A -41 kgQuarter final106CROMIKULIC Anamaria
Taekwondo Club DIV KNIN
PETROVIC Katarina
Taekwondo Club Galeb
SRB2-0On pointsB
19/11/2022 at 09:541Cadet, Male-A -45 kgQuarter final105GBRBELL Matthew
Elite Martial Arts Academy
KURTIC Simun
TKD MARJAN
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 12:003Junior, Male-A -55 kg2nd round316CROHAMPOVCAN Bruno
ION
VASILIC Todor
Taekwondo Club Azija
SRB1-2On pointsR
19/11/2022 at 11:493Junior, Male-A -55 kg2nd round315TURGOKALP Cuneyt
ANKARA BUYUKSEHIR BELEDIYESI ( BOSNA OPEN )
BALJAK Matej
Pantera
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 11:423Junior, Male-A -55 kg2nd round314SRBSTEPANOV Luka
Tae Kwon Do Club OLIMP
TEILMANN Anton Boesgaard
Brande TKD - Kyorugi
DEN0-2On pointsR
19/11/2022 at 11:363Junior, Male-A -55 kg2nd round313CROBUCKOVIĆ Luka
ION
CAVRK Ahmed
Olimpic Sarajevo
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 11:233Junior, Male-A -55 kg2nd round312CROMATUZIC Lucio
TK Prana
MARKOVIC Milos
Taekwondo Viner Civi
SRB2-1On pointsB
19/11/2022 at 11:173Junior, Male-A -55 kg2nd round311PORDOS SANTOS Diego
TAEBOX - Kyrogui COMP
KIM Min Jun
Team Korea(2022 Sarajevo, Paris)
KOR0-2On pointsR
19/11/2022 at 11:043Junior, Male-A -55 kg2nd round310SRBNEDELJKOVIC Petar
Taekwondo Club Azija
HRABEC Dimitrije
Taekwondo Club Galeb
SRB0-2On pointsR
19/11/2022 at 10:543Junior, Male-A -55 kg2nd round309ALBMERDANAJ Ernest
Tirana Taekwondo
KOLEVSKI Sven
TKD JASTREB
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 12:282Junior, Female-A -59 kg1st round216KORKIM Nanhee
Team Korea(2022 Sarajevo, Paris)
HABIJANČIĆ Sara
Tkd Velika Gorica
CRO2-1On pointsB
19/11/2022 at 12:172Junior, Female-A -59 kg1st round215MNEBERISAJ Andrea
Besa
KLARIC Tianna
Team Ultimate (GBR)
GBR2-0On pointsB
19/11/2022 at 12:052Junior, Female-A -59 kg1st round214CROTRUPKOVIC Tea
TK Prana
KOMATINA Andrea
TKD OLIMP
MNE1-2On pointsR
19/11/2022 at 11:582Junior, Female-A -59 kg1st round213SRBMARIC Ela
Taekwondo Club Azija
SELCUK Ayda Nehir
FLIPPER SPOR KULUBU
TUR2-0On pointsB
19/11/2022 at 11:512Junior, Female-A -59 kg1st round212SRBMILIC Nikolina
Taekwondo Club Azija
JELIC Ivona
Olympic Knin
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 11:362Junior, Female-A -59 kg1st round211BIHKURIC Ema
Taekwondo Club Zeljeznicar
KOZLICA Nika
TKD MARJAN
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 11:282Junior, Female-A -59 kg1st round210SRBSTEFANOVIC Tamara
TK FENIKS
STANKOVIC Milica
SK.Lola
SRB2-0On pointsB
19/11/2022 at 11:102Junior, Male-A -63 kg1st round209SRBMILICEV Miljan
TK EUROSPED
AGUSHI Elion
TKD OLYMPIC ART
KOS0-2On pointsR
19/11/2022 at 10:582Junior, Male-A -63 kg1st round208CROSARIC Ivan
ION
LJUBAS Mateo
Susedgrad Sokol
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 10:462Junior, Male-A -63 kg1st round207CROJOSIPOVIĆ Leon
Tkd Dugo Selo
GEGAJ Lleo
Besa
MNE2-0On pointsB
19/11/2022 at 10:424Cadet, Female-A -55 kg1st round409CRORAKELI Nina
TK Zapresic
SARIC Lea
ION
CRO1-2On pointsR
19/11/2022 at 10:383Junior, Female-A -55 kg1st round308ITALO IACONO Carola Amelie
Champions Taekwondo Lo Iacono
SAROTIC Hanadi
Taekwondo Klub Sampion
BIH1-2On pointsR
19/11/2022 at 10:362Junior, Male-A -63 kg1st round206MNEVUKOVIC Mario
Montenegro Stars
ADILOVIC Muhammed Fatih
KUCUKCEKMECE YILDIZLAR GSK.
TUR2-0On pointsB
19/11/2022 at 10:323Junior, Female-A -55 kg1st round307CROBUGARINOVIC Ema
TAEKWONDO CLUB FOX
STOJANOVIC Nadja
Taekwondo Club Azija
SRB2-0On pointsB
19/11/2022 at 10:284Cadet, Female-A -55 kg1st round408BIHKAJEVIC Tajma
Taekwondo Club Bosna Visoko
HREBAC Nikolina
BANIJA PANDAS
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 10:222Junior, Male-A -63 kg1st round205TURAVCI Mehmet
SERKAN TOK SK TUR
TURNER Rhys
Team Ultimate (GBR)
GBR2-1On pointsB
19/11/2022 at 10:213Junior, Female-A -55 kg1st round306CROBOLJEŠIĆ Valentina
Brinje
KIM Yurin
Team Korea(2022 Sarajevo, Paris)
KOR1-2On pointsR
19/11/2022 at 10:174Cadet, Female-A -55 kg1st round407CROMALTARSKI Leona
Čigra
PUSARA Jovana
TKD Tigar
BIH0-2On pointsR
19/11/2022 at 10:123Junior, Female-A -52 kg1st round305BIHZIMONJIC Lamija
Taekwondo Club Zeljeznicar
RACKOVIC Katarina
TKD Tigar
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 10:112Junior, Male-A -63 kg1st round204MNEKOMATINA Ognjen
TKD OLIMP
KRITOVAC Mauro
TK Metalac Zagreb
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 10:094Cadet, Female-A -51 kg1st round406BIHBERBIĆ Adna
Tekwondo Club Nur
BUTKOVIĆ Marta
TK Zapresic
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 10:053Junior, Female-A -52 kg1st round304BIHKNEZEVIC Sasa Viktoria
Magone
CREP Nika
ION
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 10:004Cadet, Female-A -51 kg1st round405CROŽAGAR Lara Marija
Susedgrad Sokol
BAČURIN Katarina
Tkd Velika Gorica
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 09:523Junior, Female-A -52 kg1st round303BIHMUSTAFIC Lejla
Taekwondo Akademija Tešanj
KRAISNIK Ivana
Novi Grad Sarajevo
BIH0-2On pointsR
19/11/2022 at 09:502Junior, Male-A -63 kg1st round203BIHAHMETHODZIC Esed
Olimpic
ROUSSEV Boyan
TK BARIN
BUL2-1On pointsB
19/11/2022 at 09:502Junior, Male-A -63 kg1st round202BIHBEJTIC Abdulah
Olimpic Sarajevo
KARAKAS Eugen
TK Zapresic
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 09:473Cadet, Female-A -47 kg1st round302CRORAKIC MOROVIC Sara
ION
CETIN Edvina
Bugojno
BIH2-0On pointsB
19/11/2022 at 09:454Cadet, Female-A -51 kg1st round404GBRGOUTCHER Holly
Elite Martial Arts Academy
OSLOVAR Viktorija
TAEKWONDO CLUB FOX
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 09:441Junior, Female-A -68 kg1st round104ITADI SALVO Gabriella Maria
Champions Taekwondo Lo Iacono
BOSNJAK Iva
SK.Lola
SRB0-2On pointsR
19/11/2022 at 09:354Cadet, Female-A -51 kg1st round403CROHAJDUKOVIC Lucija
TAEKWONDO CLUB FOX
KOTSAKOVA Dobriana
Hereya
BUL2-0On pointsB
19/11/2022 at 09:344Cadet, Female-A -51 kg1st round402CROPOSLON Laura
TAEKWONDO KLUB RUGVICA
DELIC Ema
TKD JASTREB
CRO0-2On pointsR
19/11/2022 at 09:341Junior, Female-A -68 kg1st round103CROHAMPOVCAN Sara
ION
PIDRO Sara
Bugojno
BIH0-2On pointsR
19/11/2022 at 09:311Junior, Female-A -63 kg1st round102CROROGINIĆ Ana
Čigra
MAGDIC Matea
TK Prana
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 09:004Cadet, Female-A -51 kg1st round401CROPETROVIĆ Maja
TKD Monter
VUKIC Dora
Čigra
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 09:003Junior, Male-A -55 kg1st round301CROKOLEVSKI Sven
TKD JASTREB
KACZAN Neil
Elite Martial Arts Academy
GBR2-0On pointsB
19/11/2022 at 09:002Junior, Male-A -59 kg1st round201TURMUNYAS Ceyhun Can
Niksar Belediye Spor Kulubu
ŽANKO Ivan
TK Zapresic
CRO2-0On pointsB
19/11/2022 at 09:001Junior, Female-A -63 kg1st round101CROLONČAR Karla
Gacka
BOWMAN Honey
Team Ultimate (GBR)
GBR1-0WithdrawalB
  • NoFilter
  • Contains
  • DoesNotContain
  • StartsWith
  • EndsWith
  • EqualTo
  • NotEqualTo
  • GreaterThan
  • LessThan
  • GreaterThanOrEqualTo
  • LessThanOrEqualTo
  • Between
  • NotBetween
  • IsEmpty
  • NotIsEmpty
  • IsNull
  • NotIsNull
  • Custom