Event
Kyorugi
Status
All tournaments
Select event
Select date
20240511
Select category
All categories
 
Live Results from the selected date below, updated  CET (The venue can be in a different time zone.)
 
Drag/drop a column here to group...
Date/Time CourtCategoryRoundFight CountryChungHongCountry ResultDecision
       
11/05/2024 at 10:241Baby, Male-B -22 kgFinal114BULPetrov Kristian
Condor2000
Bashev Todor
NERON
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 10:141Baby, Male-B -18 kgFinal113BULAfentoulidis Orfeas
Ramus
Milanov Preslav
SC KLASA SOFIA
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 10:081Baby, Female-B -24 kgFinal112BULDimitrova Radina
SC PHOENIX
Stoeva Nadezhda
SC PHOENIX
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:031Baby, Female-B -18 kgFinal111BULTodorova Alina
HEREYA
Kostadinova Kalina
SC KLASA SOFIA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 13:395Cadets, Male-A -45 kgQuarter final536BULGeorgiev Mihail
AVGUSTA
Naydenov Nikolay
AHIL
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 13:362Children, Male-B II -33 kgQuarter final248BULKasabov Kamer
Kentavar
Villette Gabriel
Taekwondo Fitness
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 13:225Cadets, Male-A -45 kgQuarter final535BULNalbantov Kristian
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Beliyakov Yuri
AHIL
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 13:222Children, Male-B II -33 kgQuarter final246BULVasilev Manol
Taekwondo Fitness
Ivanov Victor
EXTREME
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 13:142Children, Male-B II -33 kgQuarter final245BULBerov Biser
Taekwondo Fitness
Manov Daniel
EXTREME
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 13:105Cadets, Male-A -45 kgQuarter final534BULLalov Lachezar
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Spasovski Jovan
TKD BUTEL
MKD0-2On pointsR
11/05/2024 at 13:062Children, Male-B II -30 kgQuarter final244BULSuvandzhiev Petar
HEREYA
Georgiev Andriyan
Taekwondo Fitness
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 12:592Children, Male-B II -30 kgQuarter final243BULTalipov Emir
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Tenchev Nikola
Taekwondo Fitness
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:585Cadets, Male-A -45 kgQuarter final533BULIliev Kaloqn
SC VITOSHA
Дђorд‘Eviд‡ Jakov
Feniks Nis
SRB0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:562Children, Male-B II -30 kgQuarter final242BULSimeonov Daniel
Taekwondo Fitness
Ivan Stefanov
Kentavar
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:554Children, Female-A II -33 kgQuarter final435BULPetrova Nikol
NERON
Asenova Antoniya
TURBO
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:522Children, Male-B II -30 kgQuarter final241BULBoduchyan Stepan
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Dimitrov Plamen
Condor2000
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:474Children, Female-A II -33 kgQuarter final434BULKostova Simona
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Racheva Ina
Invicta
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:465Cadets, Male-A -37 kgQuarter final532BULPetkov Dimitar
Condor2000
Draganov Stanislav
Kentavar
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 12:452Children, Female-B I -27 kgQuarter final240BULAngelova Mihaela
NERON
Margitina Ema
SC PHOENIX
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:412Children, Female-B I -27 kgQuarter final239BULPetkova Miya
TURBO
Peeva Ramira
AVGUSTA
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:395Cadets, Male-A -37 kgQuarter final531BULNikolay Yanachkov
Gladiator
Krastev Vladislav
NERON
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 12:384Children, Female-A II -33 kgQuarter final433BULHaliz Azra
SC KLASA SOFIA
Angelova Maria
NERON
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:375Cadets, Male-A -37 kgQuarter final529BULLazarov Valentin
NERON
Kolev Zlatomir
Kentavar
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:302Children, Female-B I -27 kgQuarter final237BULNedyalkova Alice
TURBO
Karakoleva Raya
AVGUSTA
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:275Cadets, Male-A -37 kgQuarter final530BULMartin Stoimenov
Favourite
Popov Georgi
Gladiator
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:255Cadets, Female-A -47 kgQuarter final528.1SRBMilosevic Nina
Asteriks
Chitak Selin
SC VITOSHA
BUL0-0WithdrawalB
11/05/2024 at 12:254Children, Female-A II -33 kgQuarter final432BULLyubchova Gergana
HEREYA
Skrobanska Simona
Condor2000
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 12:252Cadets, Male-B -33 kgQuarter final236BULKrumov Ivan
Condor2000
Bazdarski Radoslav
HEREYA
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:186Seniors, Female-A A -57 kgQuarter final614CYPAndreou Giorgoulla
DIOLA - EOTK
Popova Iva
SC KLASA SOFIA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:182Children, Female-B II -36 kgQuarter final235BULGoranova Viktoria
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Pisina Ina
Taekwondo Fitness
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:174Children, Male-A II -33 kgQuarter final431BULGeorgiev Martin
Condor2000
Ivanov Kaloyan
Ramus
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 12:145Cadets, Female-A -44 kgQuarter final526BULKulisheva Viktoria
AHIL
Tsvetkova Elena
SC PHOENIX
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:135Cadets, Female-A -47 kgQuarter final527BULKuzmanova Plamena
HEREYA
Antonova Miraya
SC PHOENIX
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:132Children, Female-B II -36 kgQuarter final234BULGyoshkova Katrin
NERON
Kushinova Diyana
SC PHOENIX
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:125Cadets, Male-A -41 kgQuarter final517SRBMacanovic Novak
Feniks Nis
Girenko Pavel
HEREYA
BUL0-0WithdrawalB
11/05/2024 at 12:124Children, Male-A II -33 kgQuarter final430BULPeshev Vasil
Sung-Ri Atlantik
Ivanov Kaloyan
HEREYA
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:094Children, Male-A II -33 kgQuarter final428BULSaykov Yassen
Ramus
Dimitrov Lazar
SC PHOENIX
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 12:092Children, Female-B II -33 kgQuarter final231BULBratoeva Sofia
TURBO
Atanasova Kristina
EXTREME
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:082Children, Female-B II -36 kgQuarter final233BULTomova Ivayla
Condor2000
Shubaralyan Maria
Taekwondo Fitness
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:074Children, Male-A II -33 kgQuarter final429BULPeshev Kaloyan
Sung-Ri Atlantik
Klecharov Boris
NERON
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:022Children, Female-B II -36 kgQuarter final232BULVasileva Nikol
Kentavar
Nekitova An Kristin
SC PHOENIX
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:002Children, Female-B I -33 kgQuarter final229BULDoynova Ivon
Taekwondo Fitness
Hristova Stela
VIKING
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:565Cadets, Female-A -44 kgQuarter final524CYPAfxenti Maria
DIOLA - EOTK
Petrova Maria
Favourite
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:552Children, Male-B II -27 kgQuarter final230BULApostolov Vladimir
HEREYA
Anchev Kris
Sparta Sofia
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 11:524Children, Male-A II -30 kgQuarter final427BULNikolaev Hristian
Ramus
Georgiev Nikola
Taekwondo Fitness
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 11:415Cadets, Female-A -44 kgQuarter final523SRBStanimirovic Helena
Asteriks
Bratoeva Ema
TURBO
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:404Children, Male-A II -30 kgQuarter final426BULGeorgiev Bojidar
Taekwondo Fitness
Lorer Savelii
NERON
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:392Children, Female-B I -33 kgQuarter final228BULKoycheva Yana
NERON
Georgieva Tsvtelina
TURBO
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:384Children, Female-A II -36 kgQuarter final417BULVelkova Kalina
Condor2000
Stamenova Gabriela
Sung-Ri Atlantik
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:355Cadets, Female-A -37 kgQuarter final522BULVachina Vanesa
TURBO
Petkova Andrea
AVGUSTA
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:334Children, Male-A II -30 kgQuarter final425BULStefanov Stefan
Ramus
Kirchev Todor
Taekwondo Fitness
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:332Children, Female-B I -33 kgQuarter final227BULStoeva Siana
Kentavar
Dikova Elena
VIKING
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:302Children, Female-B I -33 kgQuarter final226BULYanachkova Denitsa
Gladiator
Badzhilova Siyana
TURBO
BUL0-0WithdrawalR
11/05/2024 at 11:285Cadets, Female-A -37 kgQuarter final521BULSabcheva Marina
Kentavar
Stoeva Mariya
SC PHOENIX
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:264Children, Male-A I -25 kgQuarter final423BULDimitrov Viktor
Sung-Ri Atlantik
Rusev Yordan
TURBO
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:252Children, Female-B I -29 kgQuarter final225BULAleksieva Diyana
SC VITOSHA
Aleksandrieva Stefany
TURBO
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:245Cadets, Male-A -33 kgQuarter final513SRBSekulic Pavle
Asteriks
Petrov Ivailo
NERON
BUL0-0WithdrawalR
11/05/2024 at 11:225Cadets, Female-A -47 kgQuarter final528SRBZivkovic Nikolija
Asteriks
Mechkova Veselina
Favourite
BUL0-0WithdrawalR
11/05/2024 at 11:216Juniors, Male-A A +78 kgQuarter final613BULRabadjiev Tsvetan
Favourite
Dzhokanov Pavel
HEREYA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:215Cadets, Female-A -37 kgQuarter final520BULMarkova Georgia
Favourite
Marinova Simona
SC PHOENIX
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:202Children, Female-B I -29 kgQuarter final224BULNikolova Gergana
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Kircheva Ana Maria
HEREYA
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:192Children, Female-B I -25 kgQuarter final222BULSemerdjieva Kristiana
Condor2000
Vyleva Gabriela
AVGUSTA
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 11:152Children, Female-B I -29 kgQuarter final223BULRaikova Luybov
NERON
Daskalova Andrea
TURBO
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:144Children, Male-A II -30 kgQuarter final424BULHristov Daniel
Ramus
Todorov Rumen
Sung-Ri Atlantik
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 11:125Cadets, Male-A -49 kgQuarter final518MKDTeodor Stojanovski
TKD BUTEL
Vylchev Filip
AVGUSTA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:085Cadets, Female-A -37 kgQuarter final519BULMileva Kristina
AHIL
Koleva Nikol
AVGUSTA
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 11:056Juniors, Male-A A -73 kgQuarter final612SRBSpasic Ilija
Asteriks
Sbirkov Atanas
Ramus
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 11:044Children, Male-A I -25 kgQuarter final422BULKirchev Adrian
NERON
Petkov Stefan
Sung-Ri Atlantik
BUL0-0WithdrawalR
11/05/2024 at 11:043Children, Male-B I -21 kgQuarter final321BULMaev Maksim
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Marinov Martin
NERON
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:022Children, Female-B I -25 kgQuarter final221BULNaydenova Vera
Favourite
Dimitrova Dimana
TURBO
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 11:003Children, Male-B I -21 kgQuarter final320BULStoyanov Nikolay
HEREYA
Shterev Matei
Taekwondo Fitness
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 10:584Children, Male-A I -25 kgQuarter final421BULDabusa Antoan
SC PHOENIX
Ivanov Venislav
Sung-Ri Atlantik
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:542Children, Female-B I -25 kgQuarter final220BULGaneva Elina
Levski
Stanimirova Dariya
Pohion
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 10:536Juniors, Male-A A -68 kgQuarter final611SRBToncic Matija
Asteriks
Ivanov Adrian
SC KLASA SOFIA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:504Children, Male-A I -25 kgQuarter final420BULGerchev Yoan
NERON
Stoimenov Alexander
Favourite
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:503Children, Male-B I -21 kgQuarter final319BULTakov Lachezar
Taekwondo Fitness
Neshev Sofroni
SC VITOSHA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:476Juniors, Male-A A -68 kgQuarter final610BULPetrov Martin
SC PHOENIX
Hadzhiivanov Pavel
Condor2000
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 10:472Children, Female-B I -23 kgQuarter final219BULLazarova Eliza
NERON
Gancheva Karolina
Levski
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 14:071Children, Male-B I -25 kg2nd round150BULPetkov Kaloyan
Levski
Yankov Vladimir
SC VITOSHA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 13:581Children, Male-B I -25 kg2nd round151BULKrasimirov Denislav
NERON
Kirchev Adrian
NERON
BUL0-0WithdrawalR
11/05/2024 at 13:321Children, Male-B I -25 kg2nd round145BULAsenov Kaloyan
Barin
Ivanov Aleksandar
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 13:171Children, Male-B I -31 kg1st round143BULChakarov Nikolay
Kentavar
Milushev Boris
VIKING
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 13:121Children, Male-B I -31 kg1st round142BULSlavov Kristian
HEREYA
Radovenski Martin
TURBO
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 13:071Children, Male-B I -31 kg1st round141BULRafailov Georgi
SC PHOENIX
Nikolov Boris
Taekwondo Fitness
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:591Children, Male-B I -31 kg1st round140CYPPanayiotou Sofoklis
DIOLA - EOTK
Dimitrov Kristian
TURBO
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 12:551Children, Male-B I -31 kg1st round139BULVelev Georgi
HEREYA
Georgi Kazandzhiev
TURBO
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:481Children, Male-B I -31 kg1st round137BULDonchev Stefan
Kentavar
Radev Martin
VIKING
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:471Children, Male-B I -31 kg1st round138BULDimitrov Biser
SC PHOENIX
Aleksandrov Victor
Taekwondo Fitness
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 12:351Children, Male-B I -29 kg1st round135BULBikov Simeon
Invicta
Georgiev Yordan
AHIL
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 12:291Children, Male-B I -29 kg1st round134BULRopolski Ivaylo
Ramus
Damyanov Dominik
Taekwondo Fitness
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 12:241Children, Male-B I -29 kg1st round133BULIvanovvv Borislav
SC PHOENIX
Kichashki Orlin
Condor2000
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:181Children, Male-B I -27 kg1st round132BULRusolov Konstantin
SC PHOENIX
Popov Kalin
NERON
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:101Children, Male-B I -27 kg1st round131BULVelinov Marten
TURBO
Dechev Michael
Taekwondo Fitness
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 12:071Children, Male-B I -27 kg1st round128BULNeshev Pavel
Sung-Ri Atlantik
Nikolov Nikola
Barin
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:051Children, Male-B I -27 kg1st round130BULVelikov Daniel
HEREYA
Ganev Daniel
Levski
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 12:041Children, Male-B I -23 kg1st round124BULGeorgiev Milen
EXTREME
Shopov Atanas
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
BUL0-0WithdrawalR
11/05/2024 at 12:001Children, Male-B I -27 kg1st round129UKRKosenko Mikhailo
ZHEREBCHIKI Kharkov
Nikolov Yoan
Condor2000
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:591Children, Male-B I -23 kg1st round127BULNikolov Zahari
Barin
Dimitrov Kaloyan
Condor2000
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:561Children, Male-B I -23 kg1st round123BULIvanov Svetoslav
Sung-Ri Atlantik
Maev Nikita
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
BUL0-0WithdrawalB
11/05/2024 at 11:511Children, Male-B I -23 kg1st round126BULNikolov Ivan
Pohion
Stoyanov Preslav
NERON
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:481Children, Male-B I -23 kg1st round125UKRShvets Illia
ZHEREBCHIKI Kharkov
Tomanov Simeon
Taekwondo Fitness
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 11:271Children, Male-B I -23 kg1st round122BULRusev Bozhidar
Kentavar
Georgiev Kristiyan
Taekwondo Fitness
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:121Children, Male-B I -23 kg1st round121BULPortokalski Kamen
Favourite
Grudev Georgi
NERON
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 11:031Children, Male-B I -25 kg1st round120BULPetkov Kaloyan
TURBO
Panayotov Georgi
Barin
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 11:021Children, Male-B I -25 kg1st round120.2BULHristov Teodor
HEREYA
Maev Nikita
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 11:021Children, Male-B I -25 kg1st round120.1BULKirchev Adrian
NERON
Mitin Aleksandar
HEREYA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:541Children, Male-B I -25 kg1st round119BULPetkov Kaloyan
Levski
Ivanov Samuil
HEREYA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:481Children, Male-B I -25 kg1st round118CYPPanayiotou Victoras
DIOLA - EOTK
Dimitrov Nikola
Taekwondo Fitness
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:431Children, Male-B I -25 kg1st round117UKRZherebchevskyi Ivan
ZHEREBCHIKI Kharkov
Simeonov Pavel
HEREYA
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 10:381Children, Male-B I -25 kg1st round116BULKyuchuykyan Alek
SC KLASA SOFIA
Vasilev Boris
SC VITOSHA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:352Children, Male-B II -36 kg1st round216BULKirilov Stanislav
HEREYA
Georgiev Vladimir
TURBO
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 10:311Children, Male-B I -25 kg1st round115BULIvanov Aleksandar
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Chernogorski Nikola
Taekwondo Fitness
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 10:252Children, Male-B II -36 kg1st round215BULIndzov Konstantin
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Ivanov Kristiyan
NERON
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 10:204Children, Female-A II -33 kg1st round408SRBZivkovic Sofija
Asteriks
Skrobanska Simona
Condor2000
BUL0-0WithdrawalR
11/05/2024 at 10:172Children, Male-B II -36 kg1st round214BULDimitrov Boris
SC VITOSHA
Iliev Filip
TURBO
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:122Children, Male-B II -33 kg1st round213BULPeyankov Denis
Condor2000
Villette Gabriel
Taekwondo Fitness
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 10:101Children, Male-B I -29 kg1st round136BULIvanov Damyan
Barin
Petrov Nikola
Condor2000
BUL0-0WithdrawalB
11/05/2024 at 10:052Children, Male-B II -33 kg1st round212BULKasabov Kamer
Kentavar
Staikov Vasil
EXTREME
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 10:032Children, Male-B II -33 kg1st round211BULTsvetanov Vladimir
TURBO
Nikolov Daniel
Taekwondo Fitness
BUL0-0DisqualificationR
11/05/2024 at 09:592Children, Male-B II -33 kg1st round210BULPetkov Pavel
HEREYA
Letifov Demir
EXTREME
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 09:535Cadets, Male-A -45 kg1st round506SRBДђorд‘Eviд‡ Jakov
Feniks Nis
Kazakov Krassen
AHIL
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 09:512Children, Male-B II -33 kg1st round209BULBogdanov Tsvetomir
TURBO
Ivanov Victor
EXTREME
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 09:462Children, Male-B II -33 kg1st round208BULSaranov Viktor
AHIL
Vasilev Manol
Taekwondo Fitness
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 09:454Children, Male-A II -33 kg1st round405BULDimitrov Lazar
SC PHOENIX
Ivanov Slavi
EXTREME
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 09:434Children, Male-A II -33 kg1st round407BULGeorgiev Martin
Condor2000
Petkov Dancho
NERON
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 09:433Children, Male-B I -21 kg1st round307BULIvanov Mihail
Condor2000
Marinov Martin
NERON
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 09:433Children, Male-B I -21 kg1st round305BULTerziev Ivailo
TURBO
Shterev Matei
Taekwondo Fitness
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 09:422Children, Male-B II -33 kg1st round207BULAtanasov Kaloyan
HEREYA
Manov Daniel
EXTREME
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 09:374Children, Male-A II -33 kg1st round406BULIvanov Kaloyan
HEREYA
Zahridov Vassil
Ramus
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 09:363Children, Male-B I -21 kg1st round306BULMaev Maksim
TAEKWONDO ACADEMY PLOVDIV
Hristov Andrey
HEREYA
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 09:342Children, Male-B II -33 kg1st round206UKRSolomko Andrii
ZHEREBCHIKI Kharkov
Berov Biser
Taekwondo Fitness
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 09:314Children, Male-A II -30 kg1st round404SRBMiljkovic Aleksej
Asteriks
Nikolaev Hristian
Ramus
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 09:311Children, Male-B I -33 kg1st round144BULKrustev Nikola
Taekwondo Fitness
Velyakov Nikola
TRAKIEC
BUL0-0WithdrawalB
11/05/2024 at 09:292Children, Male-B II -30 kg1st round205BULVylchev Aleksandar
AVGUSTA
Suvandzhiev Petar
HEREYA
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 09:195Cadets, Male-A -37 kg1st round505BULPetkov Dimitar
Condor2000
Boyanov Samuil
SC PHOENIX
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 09:194Children, Male-A II -30 kg1st round403BULLorer Savelii
NERON
Marinov Konstantin
SC VITOSHA
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 09:192Children, Male-B II -30 kg1st round204BULKovachev Teodor
EXTREME
Dimitrov Plamen
Condor2000
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 09:185Cadets, Male-A -37 kg1st round504BULGenev Martin
TURBO
Krastev Vladislav
NERON
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 09:183Children, Male-B I -21 kg1st round304BULStoyanov Nikolay
HEREYA
Petrov Viktor
NERON
BUL2-1On pointsB
11/05/2024 at 09:142Children, Female-B I -27 kg1st round203BULMladenova Karina
SC KLASA SOFIA
Angelova Mihaela
NERON
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 09:103Children, Male-B I -21 kg1st round303BULNeshev Sofroni
SC VITOSHA
Penchev Kristian
TURBO
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 09:084Children, Male-A II -30 kg1st round402BULBorislav Ivanov
TURBO
Todorov Rumen
Sung-Ri Atlantik
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 09:065Cadets, Male-A -37 kg1st round503BULAleksiev Nikolay
SC VITOSHA
Popov Georgi
Gladiator
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 09:045Cadets, Male-A -37 kg1st round502BULMartin Stoimenov
Favourite
Arabadhiev Simeon
SC PHOENIX
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 09:023Children, Male-B I -21 kg1st round302BULGerov Petar
SC KLASA SOFIA
Takov Lachezar
Taekwondo Fitness
BUL1-2On pointsR
11/05/2024 at 09:005Cadets, Male-A -37 kg1st round501BULKolev Zlatomir
Kentavar
Stoev Alexander
SC PHOENIX
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 09:004Children, Male-A I -25 kg1st round401BULStoimenov Alexander
Favourite
Denev Boris
Sparta Sofia
BUL2-0On pointsB
11/05/2024 at 09:003Children, Male-B I -21 kg1st round301BULTakov Lachezar
Taekwondo Fitness
Krustev Yordan
HEREYA
BUL0-2On pointsR
11/05/2024 at 09:002Children, Female-B I -27 kg1st round201BULPetrova Danaya
Condor2000
Karakoleva Raya
AVGUSTA
BUL1-2On pointsR
  • NoFilter
  • Contains
  • DoesNotContain
  • StartsWith
  • EndsWith
  • EqualTo
  • NotEqualTo
  • GreaterThan
  • LessThan
  • GreaterThanOrEqualTo
  • LessThanOrEqualTo
  • Between
  • NotBetween
  • IsEmpty
  • NotIsEmpty
  • IsNull
  • NotIsNull
  • Custom